Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

1. Gałan Tomasz (przewodniczący)

2. Dubińska Jolanta (wiceprzewodnicząca)

3. Synowiec Tomasz (wiceprzewodniczący)

4. Głodkowski Olech

5. Graczyk Krzysztof

6. Hejna Marek

7. Maciejewska Irena

8. Marciniak Maciej

9. Nawrocik Krzysztof

10. Pikos Katarzyna

11. Radecka Ewa

12. Staszak Wojciech

13. Stefański Krzysztof

14. Tejs Emilia

15. Zimniewicz Beata

 

Komisja rewizyjna: Zimniewicz Beata (przewodnicząca), Stefański Krzysztof, Graczyk Krzysztof, Staszak Wojciech, Synowiec Tomasz.

Komisja skarg, wniosków i petycji: Maciejewska Irena (przewodnicząca), Radecka Ewa, Tejs Emilia, Głodkowski Olech, Hejna Marek.

Komisja budżetowa: Stefański Krzysztof (przewodniczący), Synowiec Tomasz, Dubińska Jolanta, Zimniewicz Beata, Marciniak Maciej.

Komisja rozwoju gospodarczego, rolnictwa i ochrony środowiska: Głodkowski Olech (przewodniczący), Tejs Emilia, Staszak Wojciech, Radecka Ewa, Hejna Marek.

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, ochrony zdrowia i pomocy społecznej: Graczyk Krzysztof (przewodniczący), Pikos Katarzyna, Dubińska Jolanta, Marciniak Maciej, Nawrocik Krzysztof.

Komisja porządku i bezpieczeństwa publicznego: Nawrocik Krzysztof(przewodniczący), Pikos Katarzyna, Radecka Ewa, Hejna Marek.

 

Poprzednie składy Rady Gminy:


2014 - 2018

1. Pawlak Kazimierz (przewodniczący)

2. Augustyniak Benedykt (wiceprzewodniczący)

3. Maciejewska Irena (wiceprzewodnicząca)

4. Chłędowska Lucyna

5. Dubińska Jolanta

6. Gałan Tomasz

7. Głodkowski Olech

8. Górcewicz Lucyna

9. Graczyk Krzysztof

10. Graczyk Lilla

11. Hejna Marek

12. Stefański Krzysztof

13. Synowiec Tomasz

14. Twardowska Henryka

15. Zimniewicz Beata


2010 - 2014

1. Musielak Włodzimierz (przewodniczący)

2. Jałoszyńska Ewa

3. Maciejewska Irena

4. Augustyniak Benedykt

5. Burdziński Daniel

6. Cygan Artur

7. Czerniak Mirosław

8. Głodkowski Olech

9. Górska Agnieszka

10. Kowalski Piotr

11. Pawlak Kazimierz

12. Pikos Józef

13. Synowiec Tomasz

14. Wojtkowiak - Idziak Barbara

15. Żurek Jan


2006 - 2010

1. Musielak Włodzimierz (przewodniczący)

2. Jałoszyńska Ewa (wiceprzewodnicząca)

3. Chmiel Maria (wiceprzewodnicząca)

4. Augustyniak Benedykt

5. Banasik Józef

6. Burdziński Daniel

7. Cygan Artur

8. Górska Agnieszka

9. Kowalski Piotr

10. Maciejewska Irena

11. Pawlak Kazimierz

12. Pikos Józef

13. Przybyła Eugeniusz

14. Śmidowicz Stafan

15. Tomczak Kazimierz


2002 - 2006

1. Musielak Włodzimierz (przewodniczący)

2. Chmiel Maria (wiceprzewodnicząca)

3. Śmidowicz Stefan (przewodniczący)

4. Cygan Artur

5. Gierszewski Jan

6. Głodkowski Olech

7. Górska Agnieszka

8. Jałoszyńska Ewa

9. Janaszak Marian (powołany na stanowisko wicewójta)

10. Kasprzyk Andrzej

11. Kowalski Piotr

12. Maciejewska Irena

13. Pawlak Kazimierz

14. Pazderski Wojciech

15. Przybyła Eugeniusz

16. Tomczak Kazimierz


1998 – 2002

1. Musielak Włodzimierz (przewodniczący)

2. Adamczewski Kazimierz (wiceprzewodniczący)

3. Nowak Irena (wiceprzewodnicząca)

4. Banasik Jadwiga

5. Burdziński Daniel

6. Cygan Artur

7. Gierszewski Jan

8. Głodkowski Olech

9. Grzywiński Dariusz

10. Janaszak Marian

11. Janowski Jan

12. Kierepka Antoni

13. Michalak Jan

14. Michalak Kazimierz

15. Pawlak Kazimierz

16. Pazderski Wojciech

17. Przybyła Eugeniusz

18. Radniecka Elżbieta

19. Śmidowicz Lidia

20. Tomczak Krzysztof


1994 - 1998

1. Maciejewski Maciej (przewodniczący)

2. Banasik Józef (wiceprzewodniczący)

3. Kordziński Jan(wiceprzewodniczący)

4. Biadasz Bernadeta

5. Biadasz Roman

6. Czajkowski Grzegorz

7. Danielewicz Jan

8. Feliniak Leonard

9. Gabriel Ireneusz

10. Gierszewski Jan

11. Janaszak Marian

12. Kasprzyk Andrzej

13. Lazarek Edmund

14. Musielak Włodzimierz

15. Najdek Stanisław (Machowiak Aleksander)

16. Ochotny Bogusław

17. Pawlak Kazimierz

18. Szarzyński Bogusław

19. Śmidowicz Lidia

20. Wojtkowiak Kazimierz


1990 - 1994

1. Koczorowski Jacek (przewodniczący)

2. Malinowski Mirosław (przewodniczący)

3. Banasik Józef

4. Czajkowski Grzegorz

5. Gierszewski Jan

6. Janaszak Jacek

7. Janaszak Marian

8. Janowski Tadeusz

9. Kuźniarek Henryk

10. Michalak Jan

11. Najdek Stanisław

12. Nowak Irena

13. Pawlak Kazimierz

14. Pieniążek Leszek

15. Przekota Janusz

16. Przywarty Wojciech

17. Śmidowicz Lidia

18. Szablewska Krystyna

19. Szarzyński Bogusław

20. Wesołowski Zdzisław

21. Wiśniewski Zbigniew

22. Wojtkowiak Kazimierz

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 20
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy Strzałkowo
Nazwa dokumentu: Skład Rady Gminy
Skrócony opis: Skład Rady Gminy Strzałkowo:1. Gałan Tomasz (przewodniczący)2. Dubińska Jolanta (wiceprzewodnicząca)3. Synowiec Tomasz (wiceprzewodniczący)4. Głodkowski Olech5. Graczyk Krzysztof6. Hejna Marek7. Maciejewska Irena8. Marciniak Maciej9. Nawrocik Krzysztof10. Pikos Katarzyna11. Radecka Ewa12. Staszak Wojciech13. Stefański Krzysztof14. Tejs Emilia15. Zimniewicz Beata
Osoba, która wytworzyła informację: Admin
Osoba, która udostępnia informację: Admin
Data wytworzenia informacji: 16.07.2020 09:30:06
Data udostępnienia informacji: 16.07.2020 09:31:16
Data ostatniej aktualizacji: 27.10.2020 15:30:24
Rejestr zmian